Hakkımızda

izmir oto araç kiralama hakkında bilmeniz gereken ve öğrenmeniz de fayda olacağını düşündüğümüz tüm bilgileri bu yazımızda sizlere Havalimanı İzmir Oto Kiralama farkı ile anlatmışolacağız. Bu tanıtım yazımızda ki amacımız sizlere kendimizden çok sektörle ile ilgili bilgiler aktarıp kafanızda ki soruların cevaplarını verebilmektir.
 
izmir oto kiralama hizmeti bir çok vatandaşımızın düşündüğü gibi riskli bir durum mudur? Neden normal biri alışveriş yaparken özenli ve dikkatli olmamıza gerek yok iken, araç kiralama hizmeti alırken daha dikkatli olmalıyız. Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Siz araç kiralama hizmeti alırken beraberinde riskte satın almış oluyorsunuz. Almış olduğunuz risk maalesef ki iş erbabı olmayan, sizi bir çeşit para aracı olarak görüp haksız kazanç elde etmek isteyen bir çok işletmenin iştahını kabartıyor, durumunda olduğu için Rent A Car hizmetlerinizi marka patentli, uzun soluklu işletmelerden almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Hem riskiniz azalacak, hem de kendinizi korumuş olacaksınız. izmir oto araç kiralama basit bir usul ile değil, etraflıca düşünüp hizmet anlayışı ile araç kiralama hizmeti veren bir işletmeyiz. Tabii ki seçim ve karar vermek her zaman siz değerli müşterilere ait olup, göz ardı etmemeniz kriterler ile ilgili bilgiler verip, sektörde ki tecrübelerimizi sizlere aktarmak ta bizlerin görevidir. Maalesef ki bir derneği bile olmayan oto kiralama kuruluşlarından güvenilir olanı bulmak yerel halk için oldukça zor bir duruma gelmiştir. Şirketler Filo Kiralama hizmeti alırken bu sorunu büyük ölçüde çözmüş olup, bireysel tarafta sıkıntılar büyüyerek devam etmekte ve insanları araç kiralama hizmeti almaktan neredeyse uzaklaştırma durumuna kadar gelmelerini sağlamıştır. Kurumsal firmalar bu anlamda şanslı kuruluşlardır. Çünkü uzun süreli kiralama hizmeti veren firmalar, kendilerini araç kiralama sektörün de kanıtlamış, büyük sermayeler ile kurulmuş bireysel araç kiralama hizmeti vermeyen kuruluşlardan ibarettir. Bireysel tarafta işler iyice karışık her köşe başında açılan mahalle arası firmalar ile sektör güvenilirliği kaybedip, insanların çekinerek araç kiralama hizmeti aldıkları bir duruma gelmiştir.
 
Firmamız İzmir İlimize çeyrek asırdır izmir araç kiralama hizmeti sunan bir araç kiralama firmasıdır. Bizden almış olduğunuz hizmette sorun olmayacağına dair en büyük teminatımız geçmişimizdir. Biz köklü Araba Kiralama firmalarının duayen diye tabir edilen firmaları arasında bulunan kurumsal işletme olmuş firmayız. Hem İzmir’de ki bir çok sanayi işletmesine İzmir Filo Kiralama hizmeti verip, hem de İzmir halkının ve dışarıdan İzmir İline gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin günlük araç kiralama hizmetlerine kolaylıkla cevap verebiliyoruz.İkinci ve önemli bir konu ise araç sahibi olmanın gerçekten zor olduğu ülkemiz de araç kiralama hizmeti almanın sizlere nasıl bir avantaj yarattığından da sizlere bahsetmek istiyorum. Maalesef ki gerek vergi gerekse ÖTV ücretleri ile şişirilen araç fiyatları bir de banka faiz oranlarının oldukça yüksek olması, trafik sigortası ve kasko gibi zorunlu olan materyallerin fiyat politikaları ile ilgili her ne kadar çalışmalar yürütülse de bu anlamda başarı sağlanamamış olması İzmir’de ve özellikle İstanbul gibi metropol illerimiz başta olmak üzere Araç Kiralama sektöründen talep almayı oldukça avantajlı hale getirmiştir. Öncelikle İzmir İlimiz’de metro ağının bir çok ilçeye rahat ulaşım sağlaması, araç trafiğinin sabah ve akşam çok yoğun olması insanlarımızı araç kullanma alışkanlıklarından uzaklaştırmak ta, bununla beraber özel işlerinde insanlarımız daha çok ihtiyaçlarını izmir oto araç kiralama firmalarından birini tercih ederek gerçekleştirmektedirler. Bu çok mantıklı ve akılcı bir yöntem olmakla beraber sorunları da beraberinde getirmektedir. Alaşahan Oto kiralama firmamız bu sektörün gerçekten çok kahrını çekmiş, bireysel araç kiralama hizmeti alan günlük kiralama hizmeti verip te ayakta kalmış nadir firmalardan biri olmayı başarabilmiştir. Biz izmir rent a car piyasasın da bilinen, tanınan, kendini geliştiren bir firmayız.
 
Sektöre adım attığımız 1992 Yıllarından bugüne dek başarı ile büyümüş, müşterilerimize önem ve değer vererek desteklerini arkalarına almış bir araç kiralama işletmesin den çok kuruluşu olmuşuzdur. İşletmemiz kurumsallığa önem veren, resmiyet yollarında hiç sapmayan bir işletmedir. Bireysel olarak izmir oto araç kiralama hizmeti veren bir çok işletme araçlarına zorunlu olan Rent A Car kasko sigortalarını yaptırmayıp, maliyetleri en aza indirip kendilerini korumak adına, müşterilerini kaza esnasın da ciddi sıkıntı içerisine sokmaktadırlar. Firmamız da kiralanan her bir aracın Rent A Car kaskosu bulunmakta, sizler kaza yaptığınız taktir de büyük sorumluluklar almaktan kurtulmuş olmaktasınız.